Hakkımızda

Amacımız çözüm ortağı olduğumuz firmalara ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti vermektir. Birlikte çalıştığımız firmalar ile birlikte bir ekip olarak, açılış törenleri, gala geceleri, ürün lansmanları, bayi ve şirket toplantıları, turnuva organizasyonları, konser, festival gibi birçok organizasyonun çatısı altında uzun süreli iş birliği gerçekleştirmek asıl hedefimizdir. Müzik, ses, ışık, dekor gibi birçok hizmeti, ekip olarak tecrübemizi ve deneyimlerimizi sizler ile paylaşıp sizin başarınız için çalışıyoruz.

ErenG Event olarak ilkemiz; alternatif projeler sunabilen ve bunu en son teknoloji imkanları ile destekleyen bir yapıyla eğitimli, deneyimli kendi alanında uzman, çözüme yönelik düşünebilen kadrosuyla, birçok etkinlik ve organizasyonlara imza atmaktır.

Aynı zamanda eğlence sektörünün önde gelen firmalarından Ereng Event olarak, kurucumuz Eren Güngör önderliğinde  2011 yılından bu yana ‘Eğlence Bizim İşimiz’ sloganı ile başarıyla sürdürdüğümüz yolculuğumuza yenilerini ekleyerek artık kardeş kuruluşlarımız NEGG Gıda ve EGÖ Besi çiftliği ile  birlikte devam etmenin heyecanı ve gururunu yaşıyoruz.

NEGG Gıda toptan Gıda sektöründe hizmet vermektedir. Özellikle kahve başta olmak üzere çeşitli içecek çeşitlerinin toptan satışını gerçekleştirmek üzere kurduğu satış ağı ile kısa sürede başta otel sektörünün başarılı sağlayıcılarından biri haline gelmiştir.

EGÖ ÇİFTLİK Büyük Baş Hayvan Besi Çiftliği son dönemlerin yeni trendi organik beslenme üzerine kurulu yaklaşımı ile yetiştirdiği sağlıklı büyük baş çiftliğini her geçen gün büyütmekte ve bir entegre et üretim tesisi haline gelmeyi hedeflemektedir.